Martin Anja
Müük / Kliendisuhted

martin@rendivabrik.ee / +372 5918 1323

Martin Anja - Aitab sul orienteeruda meie laos ja kokku panna vajaliku inventari. Lahendustele orienteeritud ja vastutab, et kõik kokkulepped peaksid. Tõenäoliselt vastab tema sinu kõnele ja juhib protsesse vajalikus suunas, aidates sind rendiga või mõeldes soovitud tulemuse poole. Teab kõike flextelkidest ja nende paigaldusest. 

Referents: I Land Sound, Wise, Bolt, Nortal, Apotheka, Inbank + lugematu hulk projektijuhtimist ja flekside paigaldusi.

Hannes Valdna
Produktsioon / Objektijuht

hannes@rendivabrik.ee / +372 5556 0919

I Land Soundi produktsioonijuht. Hoolitseb, et I Land Soundi ülesehitus toimuks efektiivselt ja graafikus. Meeskonnajuht, kes vastutab et festival saaks õigel ajal üles seatud ja kokku pakitud. 
Rendivabrikus planeerib nii erinevate sündmuse tehnilisi vajadusi, logistikat kui juhib kohapealset tööd. Teda kohtad kõige tõenäolisemalt sündmustel kohapeal. 

Referents: I Land Sound, Wise, Apotheka, Inbank, Intsikurmu, Piidivabriku sündmused Illikul, erinevad pulmad. 

Taavet Bristol
Projektijuht

taavet@rendivabrik.ee / +372 516 5551

Kogu teadlik elu on möödunud sündmusi korraldades millest kõige tuntuim I Land Sound. Korralduskogemust suurusjärk 20 aastat. Üksjagu, et mõista ühe eduka ja meeldejääva sündmuse sisevaadet ja kogemust mida jagada Rendivabriku klientidega. On toimetanud projektijuhina koostöös suurte üritusturunduse agentuuridega (Jolos, Orangetime, Broadline) korporaatiivsete sündmuste loomisel ja peakorraldajana paljudel avalikel sündmustel

Referents: I Land Sound, Wise, Bolt, Nortal, Helmes, Euronics, EAS Turismikonverents, Arvato Bertelsmann.

Paap Uspenski
Projektijuht / Müük

paap@rendivabrik.ee / +372 5623 9358

Paap on I Land Sound teine asutaja. Loovjuht, kes annab igale sündmusele hinge. Piidivabriku süda, kes kohaliku kogukonna liidrina on olnud lugematute projektide käimatõmbaja. Tema aitab Rendivabrikus sind juhul, kui tahad korraldada midagi sellist mida keegi teine pole varem teinud. Talle võib ka alati otse helistada, sest Rendivabriku ühe asutajana on ta kursis enam vähem kõigega mis toimub meie laos, Illikul, Saaremaal või teisel pool lompi. 

Referents: I Land Sound, Apotheka, Inbank, Modularbank & Icefire, Piidivabriku sündmused ja kõik muud Illikul toimuvad sündmused.

Jürgen Visnapuu
Projektijuht

jurgen@rendivabrik.ee / +372 5373 9913

Jürgen on realist, kelle projektid hakkavad korralikust vundamendist, tööplaanist, timeline-st, eelarvest ja tööjaotusest. Mees, kes on järjepidev, töökas ja efektiivne. Kui tahad, et midagi saaks tehtud ilma, et peaksid unetuid öid veetma või närveerima loetud tunnid enne sündmust, siis Jürgen on sinu projektijuht.

Referents: I Land Sound, Suur Tallinna Jõululaat, Haapsalu VanaKino, Piidivabriku sündmused, pulmad ja firmade suvepäevad.

Laura Pormeister
dekoraator

Kunstnik/Dekoraator/Sisearhitekt. Klassikalise kunsti kõrgharidus Tartu Kõrgemas Kunstikoolis Pallas ja Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri magistrant. On oma elu ümber kunsti ja ruumiloome põiminud juba alates 2016. aastast. I Land Soundi kunstiline juht. ~10-aastane kogemus pulmade, korporatiivsete ja avalike sündmuste visuaalse kontseptsiooni kokku panemisel ja dekoreerimisel. Südame paneb särama võimalus luua kohaspetsiifilist kunsti nullist sajani. 
Referents: I Land Sound, Wise, Bolt, Nortal, Helmes, Euronics, Swedbank, LHV, Apotheka,, Inbank, Arvato Bertelsmann.

Reine Uspenski
Dekoraator

Koos Lauraga I Land Soundi kunstiline juht. 2007. Aasta lilleseadmise Eesti meister ja esindanud meie kodumaad mitmeid kordi üle piiri. Üle 20 aastane kogemus kõiksugu sündmuste meeleolu loomisel. Teab Rendivabriku lao iga dekoratsiooni peast ja suudab neid käigupealt kombineerides luua meeldejäävaid olustikke igale sündmusele luues täiesti unikaalse lahenduse rätsepa kombel. 

Referents: I Land Sound, Nortal, Helmes, Euronics,  EAS Turismikonverents, Apotheka, Inbank, Lugematu hulk Piidivariku sündmuste ja pulmade dekoreerimisi. 

Mare-Li

Mare-Li Aavik
Rohe-koordinaator

Müügi-, turundus ja projektijuhtimis taustaga loov-mõtleja. Ürituste korralduse kõrgharidus University of Birminghamist, Inglismaalt.
Karjääri edendanud nii luksushotellide, kokteili, käsitööõllede, moeloome kui ka muusika valdkonnas.
Kirglik looduse ja taaskasutuse entusiast, DJ ning toidugurmaan.

I Land Soundi toiduala vägedejuhataja ja Rendivabriku nõuderingluse projektijuht. Kõik mis puudutab Saaremaad, eriti looduse hoidmist, kohaliku ettevõtluse arendamist, võimaluste ja kultuuri edendamist - Mare-Li teeb ära, ja teeb südamega.

Referents: I Land Sound, Hyatt Hotels, Be At One Cocktail Bars, Saare KEK, Helikombinaat, Manija Kultuuriselts 

Aare Püüa
Meister

Isaga paate ehitadesi omandas Aare kõik võimalikud ja võimatud oskused mille iganes ehitamiseks. Tema kätetööd näeb palju meie tootekataloogis. Hoolitseb, et kõik mõtted, mis vaja täide viia, saaks täide viidud.